Jeśli kochasz sport możesz dołączyć do naszych sportowców: piłkarzy, siatkarzy i koszykarzy. Zachęcamy Cię także do podjęcia wyjątkowej posługi, jaką jest duszpasterski wolontariat, gdzie staramy się pamiętać o osobach starszych i samotnych. Nieodłącznym elementem naszej wspólnoty jest coroczna pielgrzymka WAPM do stóp Jasnogórskiej Pani! To tylko niektóre z możliwości poznania naszej wspólnoty, a jest ich dużo dużo więcej!

 

By poznać nas bliżej dołącz już dziś! Do zobaczenia w Św. Krzyżu!

Jak do Nas dołączyć?

 

Wystarczy, że przyjdziesz na dowolne spotkanie formacyjne, mszę świętą lub adorację. Nie musisz się zapisywać, prosić o zgodę na dołączenie do naszej wspólnoty.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, napisz do nas!

Nie możesz odnaleźć się w Warszawie?

 

Pragniesz znaleźć swoje miejsce pośród ludzi o podobnych wartościach? Chcesz pogłębiać swoją wiarę i być bliżej Boga, lecz nie do końca wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię już dziś byś stał się/stała się częścią naszej wspólnoty, jaką jest Duszpasterstwo Akademickie Św. Krzyż  w Warszawie!

U nas każdy znajdzie miejsce dla siebie,  a dołączyć mogą wszyscy do 27 roku życia.

Czy znajdziesz coś dla siebie?

 

Spotkania biblijne "Lectio Divina" są szansą na zgłębianie tajemnic Pisma Świętego. Z kolei wtorkowe spotkania formacyjne przybierają rozmaitą formę, lecz na pewno pozwolą na Twój rozwój osobisty i duchowy. W każdą środę zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, a tuż po niej kurs tańca "Anioły Parkietu". Wszystkich lubiących wstawać wczesną porą zachęcamy do przybycia w czwartki na Mszę Świętą, czyli Świętokrzyską Jutrzenkę ze śniadaniem.

W niedzielę zapraszamy zaś na Akademickie Msze Święte, a po nich na spontaniczne akcje integracyjne.

W naszej wspólnocie znajdziesz także czas na integrację i poznanie siebie nawzajem podczas różnorodnych wyjazdów i zabaw.

  Duszpasterstwo Akademickie

 ŚWIĘTY KRZYŻ