Duszpasterstwo Akademickie

 ŚWIĘTY KRZYŻ

Sportowa

Pasjonujesz się programowaniem?

A może masz nawyk ciągłego sprawdzania skrzynki mailowej? Jeśli tak, to daj znać!

 

Lider: Weronika Kusibab

Administracyjna

To miejsce to istna kuźnia wszelkich wydarzeń, wyjazdów i imprez naszego duszpasterstwa. Jeśli lubisz wyzwania, dreszczyk menedżerskiej adrenaliny, jesteś osobą zdecydowaną i kochasz, gdy coś się dzieje - to tutaj sprawdzisz się doskonale!

 

Lider: Martyna Kowalczyk i Magda Górajec

Chór bez nagłośnienia to jak ptak śpiewający za ścianą - wciąż piękny, ale cichy... Na ratunek przychodzi właśnie ta sekcja. To miejsce dla prawdziwych fanów technologii i dźwięku. Ale bez obaw! Mamy szkolenia dla początkujących!

 

Lider: Andrzej Jakubiak

Nagłośnieniowa

Eventowa

LSO

Liturgiczna Służba Ołtarza to wyjątkowy rodzaj służby - tuż przy Stole Pana! A jeśli marzysz o zostaniu lektorem lub ceremoniarzem - daj nam znać, pokierujemy Cię na odpowiednie szkolenia.

 

Lider: Gustaw Perka

To dzięki nim wiesz o wszystkich wydarzeniach i podziwiasz zdjęcia z naszych eventów! Robisz zdjęcia? Lubisz media społecznościowe? Potrafisz pisać lekko i z poczuciem humoru? Odezwij się!

 

Lider: Gabriela Piórkowska

W ślad za naszym patronem, św. Wincentym a Paulo, idziemy pomagać potrzebującym. To tutaj kształtujemy serca, a nasze pracowite dłonie oddajemy na służbę Bogu.

 

Lider: Michał Pietruszka

Marketingowa

Ogólna

Widzisz, że żarówka "mruga" lub krzesło dziwnie się kołysze? Zgłoś to do tej sekcji! A jeśli lubisz spełniać się w "zadaniach bojowych", to tutaj na pewno znajdzie się coś dla Ciebie.

 

Lider: Tomasz Mainka

Multisport, tylko bez karty ;) Gramy w kosza, siatkę, nożną, jeździmy na rowerach, rolkach, biegamy, tańczymy... Mało? Zaproponuj coś, a na pewno zbierze się grupka sportowych entuzjastów!

 

Lider: Karol Dworakowski

Charytatywna

Muzyczna

Lubisz śpiewać, ale Twoimi słuchaczami są zwykle butelki od szamponów? A może masz już duże doświadczenie i śpiewasz w chórze? Jeśli tak, to miejsce dla Ciebie. Nie prowadzimy castingów, po prostu przyjdź na próbę i śpiewaj.

 

Lider: Anita Krasowska

 Sekcje DA